Informacje prawne

Sklep internetowy CERA-PET.pl jest własnością firmy PRUSKO.pl z siedzibą w Prudniku, przy ul. Józefa Wybickiego 9a. Ceny oferowanych produktów stanowią wiążącą ofertę handlową (wyłączając ewidentne błędy systemowe) na dzień zawarcia umowy sprzedaży przez złożenie zamówienia przez stronę internetową CERA-PET.pl. Właściciel serwisu, firma PRUSKO.pl dokłada wszelkich starań aby publikowane w serwisie informacje CERA-PET.pl były możliwie najdokładniejsze i aktualne.

Informacje zamieszczone w sklepie internetowym CERA-PET.pl są chronione prawem autorskim. Znaki handlowe oraz logotypy prezentowane w sklepie CERA-PET.pl sa chronione prawem handlowym, a ich użycie bez odpowiedniej zgody jest zabronione. Powielanie, tłumaczenie, wprowadzanie do pamięci, przetwarzanie na inne media elektroniczne jest zabronione. Kopiowanie i użytkowanie również we fragmentach - jest dozwolone jedynie po uzyskaniu zezwolenia od firmy PRUSKO.pl.

Treść i struktura strony internetowej CERA-PET.pl chronione są prawem autorskim. Powielanie informacji, wykorzystanie tekstów w całości lub jego fragmentów bądź materiałów graficznych, wymaga wcześniejszej pisemnej zgody. Prawo do publikacji i powielania przysługuje wyłącznie firmie PRUSKO.pl. Wszelkie zastrzeżone nazwy i loga firm, pojawiających się w materiałach udostępnianych przez sklep CERA-PET.pl zostały użyte wyłącznie w celu ich identyfikacji.